Fotowoltaika

Fotowoltaika to jedna z najbardziej intensywnie rozwijających się dziedzin w energetyce odnawialnej. Zarówno w sferze naukowo-doświadczalnej, jak i biznesowej. Decyduje o tym między innymi duża dostępność w zakresie technologicznym (łatwość instalacji), kosztowym oraz elastyczność i modularność technologii.

W zakresie fotowoltaiki oferujemy audyt lokalizacji pod kątem możliwości fotowoltaicznych oraz doradztwo w zakresie doboru systemów fotowoltaicznych. Projektujemy instalacje solarne, sprzedajemy panele fotowoltaiczne, inwertery solarne, konstrukcje nośne i inne elementy takich elektrowni. Oferujemy gotowe zestawy, z dobranymi modułami oraz inwerterami. Zajmujemy się montażem elektrowni fotowoltaicznych i ich uruchamianiem. Zgłaszamy instalacje w zakładach energetycznych oraz pozyskujemy finansowanie i dotacje do budowy tego typu instalacji.  

Naszym atutem jest doświadczenie. Co więcej, proponujemy szeroki wybór asortymentu, wśród czołowych marek świata. Zapraszamy do korzystania naszej oferty w zakresie fotowoltaiki Klientów z powiatów wodzisławskiego, rybnickiego i żarskiego. Mieszkańców Jastrzębia Zdrój, Rybnika i nie tylko!