Oferta

Moduły fotowoltaiczne

Oferujemy szeroką gamę modułów fotowoltaicznych, polikrystalicznych jak i monokrystalicznych , czołowych producentów światowych. Promujemy i montujemy jedynie te marki, które sami obdarzyliśmy zaufaniem w zakresie wiarygodności producenta, wydajności i zabezpieczeń gwarancyjnych. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas towary były jak najbardziej przystępne cenowo dla naszych klientów.

Ceny modułów fotowoltaicznych już od: 704 zł.

W naszej ofercie moduły między innymi następujących producentów.

 

 

 

 

Inwertery Fotowoltaiczne

Sercem każdego systemu są inwertery fotowoltaiczne. Od ich sprawności, niezawodności oraz zakresu pracy MPP zależy wydajność systemu i efekt pracy całej instalacji . Ważne jest by przy doborze inwerterów kierować się doświadczeniem producenta i jego udziałem w rynku, świadczącym o zaufaniu klientów do danej marki. Polecamy producentów marek inwerterów:

 

Systemy mocujące.

Każda instalacja wymaga montażu modułów fotowoltaicznych czy to na gruncie czy na dachu. Systemy nośne muszą być wytrzymałe – co jest oczywiste z przyczyn bezpieczeństwa samych urządzeń i osób przebywających w ich otoczeniu , a jednocześnie trwałe z uwagi na przewidzianą ponad 20 – letnią eksploatację instalacji fotowoltaicznej. My stosujemy systemy nośne wyłącznie z profili aluminiowych, pozostałe elementy wykonane są ze stali nierdzewnej, co daje gwarancję trwałości i wytrzymałości.

PDF z cennikiem systemów montażowych

Zestawy fotowoltaiczne.

Każda lokalizacja, i każdy klient to indywidualny przypadek wymagający wnikliwej analizy. Niemniej przygotowaliśmy kilka propozycji najpopularniejszych zestawów fotowoltaicznych w przedziale mocy 1,5 kWp – 15 kWp. A więc o mocy najczęściej kupowanych dla gospodarstw domowych i małych firm. Ważne jest by do każdego zestawu dobrać odpowiedniej wielkości inwerter gwarantujący wydajną pracę zestawu. Każdy zestaw fotowoltaiczny składa się z:

  • Modułów fotowoltaicznych
  • Inwertera fotowoltaicznego
  • Konstrukcji podtrzymującej ( na dach pochyły )
  • Okablowania ( do 60 m DC i do 5 m AC )
  • Skrzynki przyłączeniowej z zestawem zabezpieczeń AC i DC.

 

W PAKIECIE NAJTANIEJ I NAJPROŚCIEJ !

Każdy wie, że kupując towar i usługę kompleksowo, zyskuje najwięcej, gdyż kupuje najtaniej i to w wymiarze dosłownie cenowym jak i mniej wymiernym , ale równie istotnym- czasowym. Zleć naszej firmie budowę swojej elektrowni fotowoltaicznej od zaprojektowania po załatwienie formalności w energetyce, a zaoferujemy najlepszą cenę!